Witamy na polskiej stronie

Informacje o kościele

Nabożeństwa odbywają się w niedzielę o 11:00 i 18:30.

 

Jeżeli mieszkasz w Londynie lub będziesz tutaj, zapraszamy do odwiedzenia i dołączenia do naszego licznego zgromadzenia. Naszą modlitwą jest, abyś doświadczył Bożego błogosławieństwa, uwielbiając Pana razem

z nami i studiując Jego Słowo. 

 

Więcej

Czym jest chrześcijaństwo ?

Duchowa apatia

i dominacja ateizmu tak łatwo spychają na bok to,

co w życiu ma naprawdę głębokie znaczenie. 

Nie pozwól, by umknęło ci to, co stanowi sedno i najważniejszy cel życia. Prawdziwe szczęście i satysfakcja w życiu zależą od uświadomienia sobie, kim naprawdę jesteś oraz poznania Pana - naszego Stwórcy.

 

Więcej

Kazania

Prawie chrześcijanin

Prawie chrześcijanin
Dzieje Apostolskie 26:28 Kazanie doktora Mastersa
Król Agrypa powiedział do Pawła: „Niedługo, a przekonasz mnie, bym został chrześcijaninem”. Oto różnice między wiedzą o wierze a prawdziwym doświadczeniem Bożej zbawczej mocy. Co sprawia, że nie chcemy poddać się Bogu oraz jak to przezwyciężyć?

Osobiste skutki ateizmu

Osobiste skutki ateizmu
Rzymian 3:18 Kazanie doktora Mastersa
Powody, dla których odrzucamy Boga oraz z czego ograbia nas niewiara. Jak kształtuje nas ateizm, jego wpływ na nasz sposób myślenia i działania. Dowody na to, że ateizm sam w sobie jest religią. Korzyści płynące z wiary w Boga oraz w jaki sposób szukać Go i znaleźć.

Pokój z Bogiem

Pokój z Bogiem
Filipian 4:4 Kazanie doktora Mastersa
Sposób apostoła, aby mimo kłopotów lub sukcesów zachować wiarę i siły. Sześć konkretnych kroków prowadzących do duchowego bezpieczeństwa i pewności. Definicja pokoju, który przekracza wszelkie zrozumienie.

Literatura

Broszurki autorstwa dr. Petera Mastersa, poświęcone temu, jak szukać i znaleźć Pana, siedmiu pewnym oznakom prawdziwego nawrócenia oraz problemom ludzi szukających Boga.  

Więcej

Artykuły pastora

Przed jakimi ważnymi kwestiami stają kościoły i wierzący w dzisiejszych czasach? Znaleźć tu można wybrane artykuły, dotyczące m.in. ustania darów Ducha Świętego, małżeństwa oraz tego, co Biblia naucza na temat uwielbienia. 

Więcej